II Narodowy Dzień Mlecznej Fermy

22 maja na terenie gospodarstwa Alworol w miejscowości Wolica Nowa w województwie wielkopolskim odbędzie się II Narodowy Dzień Mlecznej Fermy. Wydarzenie to organizowane przez firmę InConventus Group  jest poświęcone przede wszystkim temu, jak kształtuje się obecna sytuacja na rynku mleczarskim i możliwościom wdrażania u hodowców nowych metod w zakresie żywienia bydła mlecznego oraz prowadzenia przedsiębiorstwa mleczarskiego.

W konferencji weźmie udział ok. 300 osób (przede wszystkim dyrektorzy i managerowie farm) z województwa wielkopolskiego oraz województw sąsiednich.

Jak podkreślają organizatorzy Dzień Fermy Mlecznej zrzesza hodowców i ekspertów z branży rolniczej z całego kraju i przedstawia problemy, z jakimi się zmagają wraz ze sposobami ich rozwiązywania.

– Hodowcy bydła mlecznego na II Narodowym Dniu Mlecznej Fermy będą mogli liczyć na fachowe porady, rzetelną ocenę surowca oraz pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru dotyczącego modernizacji i rozwoju gospodarstwa – mówi  Maksym Kryvonis,  prezes  InConventus Group.

Źródło: InConventus Group