II Krokowska Agro Wystawa

Znamy już termin II edycji Krokowskiej Agro Wystawy! Odbędzie się ona w dniach 7-8.maja 2016 roku w Ośrodku Sportów Motorowych Speed Star w Sobieńczycach (gm. Krokowa, pow. pucki, woj. pomorskie). Termin targów uległ przesunięciu o tydzień, jak podkreślają organizatorzy, dla wygody wystawców i zwiedzających.

W 2015 roku wystawę odwiedziło 20 tys. osób. Organizatorzy podkreślają, ze zmiana terminu powinna przyciągnąć jeszcze większą liczbę zwiedzających i zachęcić wystawców do licznego przybycia. 
 
Wystawa odbywa się na terenie nowoczesnego Ośrodka Sportów Motorowych Speed Star Sobieńczyce, gdzie do dyspozycji jest aż 140 000 m² powierzchni wystawowej. Jest to okazja do zaprezentowania maszyn i urządzeń rolniczych, nasion, nawozów, środków ochrony roślin przez czołowych producentów oraz instytucji bliżej związanych z rolnictwem.
 
Krokowska Agro Wystawa to świetna okazja do zapoznania się z nowinkami technicznymi, zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń, czy nawiązania kontaktów handlowych i biznesowych. Na miejscu odwiedzający mogą liczyć również na wiele atrakcji, tj. konkursy z nagrodami, wystawa kolekcjonerska ciągników i innych maszyn rolniczych, występ zespołu disco polo oraz plac zabaw dla dzieci.
 
Równolegle, w drugiej części ośrodka Speed Star odbędą się zawody rangi mistrzostw Polski w motocrossie oraz show QFMX wykonane przez jedynych w Polsce i nielicznych na świecie zawodników quad freestyle, którzy zaprezentują spektakularne triki na wysokości trzeciego piętra.
 
Renata Struzik, źródło: Speed Star Sobieńczyce
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności