IHAR zaprasza

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie we współpracy z Polskim Związkiem Producentów Roślin Zbożowych, Polskim Związkiem Producentów Kukurydzy oraz Grupą Azoty 3 czerwca organizuje Dzień Otwartych Drzwi.

Celem imprezy jest integracja nauki z doradztwem i praktyką rolniczą, promocja programów badawczych Instytutu i nowoczesnych technologii rolnictwa precyzyjnego oraz transfer wiedzy i prezentacja dorobku naukowego i hodowlanego IHAR-PIB oraz dorobku hodowlanego i produkcyjnego ZD IHAR Radzików i wymiana doświadczeń między pracownikami nauki, służbami doradczymi ODR, pracownikami hodowli, rolnikami i producentami żywności.

Jak informują organizatorzy, udział w Dniu Otwartych Drzwi jest bezpłatny a jego program skierowany do rolników, uczniów szkół rolniczych, hodowców pracowników ODR, przedstawicieli związków branżowych, naukowców, prasy rolniczej i szerokiej publiczności.

Uczestnicy Dnia Otwartych Drzwi w IHAR będą mogli zasięgnąć informacji i porad, zwiedzić laboratoria lub zobaczyć poletka doświadczalne oraz zaopatrzyć się w ulotki odmian hodowli Grupy IHAR.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności