fbpx
Strona głównaPozostałeI Pielgrzymka Izb Rolniczych

I Pielgrzymka Izb Rolniczych

W dniach 6 – 7 września odbyła się I Pielgrzymka Izb Rolniczych na Jasną Górę połączona z udziałem przedstawicieli samorządu rolniczego w uroczystościach Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich.

Podczas pobytu w Częstochowie zorganizowano również spotkanie uczestników pielgrzymki z Zarządem Krajowej Rady Izb Rolniczych i zaproszonymi gośćmi. Tematem rozmów były aktualne problemy w rolnictwie oraz funkcjonowanie izb rolniczych. Z przedstawicielami Izb spotkali się Jan Krzysztof Ardanowski – doradca Prezydenta RP ds. wsi i rolnictwa, Artur Ławniczak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Senator Jerzy Chróścikowski – Przewodniczący Senackiej Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

W czasie tradycyjnych Dożynek Jasnogórskich miała miejsce również XVII Krajowa Wystawa Rolnicza, na której zorganizowane zostało także stoisko informacyjne izb rolniczych.

źródło: www.krir.pl

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.