I Pielgrzymka Izb Rolniczych

W dniach 6 – 7 września odbyła się I Pielgrzymka Izb Rolniczych na Jasną Górę połączona z udziałem przedstawicieli samorządu rolniczego w uroczystościach Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich.

Podczas pobytu w Częstochowie zorganizowano również spotkanie uczestników pielgrzymki z Zarządem Krajowej Rady Izb Rolniczych i zaproszonymi gośćmi. Tematem rozmów były aktualne problemy w rolnictwie oraz funkcjonowanie izb rolniczych. Z przedstawicielami Izb spotkali się Jan Krzysztof Ardanowski – doradca Prezydenta RP ds. wsi i rolnictwa, Artur Ławniczak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Senator Jerzy Chróścikowski – Przewodniczący Senackiej Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

W czasie tradycyjnych Dożynek Jasnogórskich miała miejsce również XVII Krajowa Wystawa Rolnicza, na której zorganizowane zostało także stoisko informacyjne izb rolniczych.

źródło: www.krir.pl

N

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności