Husqvarna: zakup kosiarki samojezdnej

Przy planowanym zakupie kosiarki należy wziąć pod uwagę wielkość trawnika, ilość drzew i krzewów, rodzaj powierzchni a przede wszystkim zasobność portfela. Oferta dostępnych na rynku kosiarek samojezdnych firmy HUSQVARNA® na pewno pomoże dokonać odpowiedniego wyboru.

Przy powierzchni ogrodu przekraczającej 1000 m2 należy rozważyć kupno kosiarki samojezdnej, by uzyskać pożądany efekt i oszczędzić czas. Można wybrać spośród trzech typów kosiarek samojezdnych: Ridery, traktory lub kosiarki o zerowym promieniu skrętu (ZTH). W Riderze noże tnące umieszczone są z przodu, co zapewnia doskonały dostęp do narożników, pod krzewy, ławki parkowe oraz doskonałą widoczność pola pracy. Maszyna jest bardzo zwrotna i ma minimalny promień skrętu. W traktorze silnik jest umieszczony z przodu, natomiast w Riderze i kosiarce ZTH znajduje się z tyłu.

Sterowana za pomocą dźwigni kosiarka ZTH powstała w USA, stając się profesjonalnym i popularnym narzędziem pracy. Kosiarki te sprawdzają się najlepiej na dużych, otwartych przestrzeniach i charakteryzują się kątem skrętu 360o. Przy wysokich prędkościach na dużym terenie, kosiarki te zapewnia olbrzymią wydajność.

Dzięki funkcji BioClip®, możliwe jest rozdrobnienie trawy na małe kawałki, co zapewnia czysty i schludny wygląd trawnika. Ścięta w ten sposób trawa stanowi jednocześnie naturalny nawóz. BioClip® może być również wykorzystany do mielenia liści jesienią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności