HUSQVARNA – uznanie dla Leo

Innowacyjne produkty coraz silniej oddziałują na codzienność każdego człowieka. Precyzja, łatwość obsługi, wzornictwo przemysłowe, ochrona środowiska są elementami niezbędnymi dla technologii przyszłości. Te i wiele innych cech posiada koncepcyjna kosiarka HUSQVARNA® Panthera Leo. Otrzymała ona wyróżnienie w kategorii Transport” na tegorocznej gali Machina Design Awards.”

Kosiarka Panthera Leo została uhonorowana wyróżnieniem w kategorii Transport”. To futurystyczne urządzenie swoją nazwą odwołuje się do łaciny: Leo – lew. Metafora ta podkreśla cechy drapieżcy wytrzymałość, moc, a jednocześnie szykowność, wyjątkowość i ekskluzywność. Maszyna zachwyca nie tylko wyglądem, ale również parametrami. Bez problemu poradzi sobie z trawnikami, których powierzchnia sięga nawet 3000 m2.

Kosiarka zbudowana jest z podlegających prawie w 100% recyklingowi materiałów. Zastosowana w niej technologia zapewniająca niską emisję spalin, sprawia, że pretenduje do bycia najbardziej ekologiczną kosiarką na rynku. Tradycyjny silnik spalinowy zastąpiony został przez przyjazną środowisku baterię. Oznacza to nie tylko ochronę środowiska, ale również użytkownicy nie będą brudzili rąk podczas czyszczenia silnika. Dodatkowo, aby uzyskać profesjonalny efekt koszenia, HUSQVARNA Panthera Leo ma nie jedną, ale trzy powierzchnie tnące zawieszone osobno. Pomaga to uzyskać odpowiednie rezultaty koszenia nawet na nierównym terenie. Każde ostrze tnące posiada rozpiętość od 85 do 120 cm, co pozwala na koszenie zarówno wąskich, jak i szerokich przestrzeni.
Monitor LCD znajdujący się pośrodku kierownicy pokazuje wszystkie niezbędne informacje, aby trawnik był ścięty idealnie np.: wysokość koszenia, szerokość powierzchni tnącej, prędkość oraz stopień nachylenia. Dzięki licznym czujnikom wyświetlane są także ostrzeżenia, gdy jakieś obiekty znajdą się zbyt blisko ostrza. Dodatkowo ergonomicznie zaprojektowany układ kierowniczy ułatwia obsługę przełączników sterujących.

Machina Design Awards jest cykliczną ceremonią wręczenia nagród spośród odmiennych dziedzin życia, m.in.: przestrzeń publiczna, usługi bankowe, sport i rekreacja, biuro czy oświetlenie, które łączy jedna wspólna cecha: oryginalne i funkcjonalne projektowanie.


Informacje dodatkowe:
HUSQVARNA® – producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok. Produkty są cenione przez użytkowników ze względu na ich: jakość, łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna® obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna® Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.husqvarna.pl.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności