fbpx
Strona głównaFirmy i produktyHUSQVARNA® - skorzystaj z promocji...

HUSQVARNA® – skorzystaj z promocji…

Pielęgnacja terenów zieleni wymaga pracy na odpowiednim sprzęcie, warto więc wybrać maszyny z profesjonalnej gamy produktów firmy HUSQVARNA®. Tym bardziej, że można skorzystać z wiosenno-letniej promocji na sprzęt.

Model LT126 to idealny traktor ogrodowy z wyrzutem bocznym, który mimo małych rozmiarów łączy w sobie szybkość, profesjonalność, prostotę i łatwość użytkowania z wydajnością i wszechstronnością. Niewielkie rozmiary pozwalają na pracę na niemalże każdej przestrzeni i łatwe przechowywanie traktora poza sezonem. Dzięki możliwości dołączenia dodatkowego osprzętu – m.in. aeratora, wertykulatora czy przyczepy – model LT126 wyróżnia się wszechstronnością. Istnieje możliwość dostosowania modelu do funkcji BioClip®.

Lekka wykaszarka 323R II przeznaczona jest do długotrwałej, intensywnej pracy. Rozruch ułatwiają Smart Start®, pompa paliwowa oraz automatyczny powrót silnika do pozycji wyjściowej. W sprzęcie można zastosować zarówno noże do trawy, jak i głowice tnące.
Model 333R wykaszarki, przeznaczony jest do ciężkich, profesjonalnych zadań. Wysoką moc i niski poziom drgań zapewnia nowoczesny i ekologiczny silnik X-TORQ®, a niską masę maszyny i manewrowość gwarantują użyte stopy w konstrukcji. Model posiada wymienną końcówkę tnącą.
Wysokie osiągi z ergonomią łączy w sobie wykaszarka 343R. Komfort użytkowania zapewnia technologia LowVib®, która tłumi drgania oraz specjalne uchwyty pozwalające na uzyskanie komfortowej i bezpiecznej pozycji podczas pracy. Łatwo wymienialne końcówki tnące umożliwiają szybkie i proste dostosowanie maszyny do wymagań użytkownika.

Oprac. E.G./WRP
na podst. HUSQVARNA
Foto: Wykaszarka 343R

Informacje dodatkowe:
HUSQVARNA® to producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok: lasów, parków, ogrodów, obiektów sportowych i innych. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna® obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna® Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.husqvarna.pl.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.