Husqvarna pomaga poszkodowanej gminie…

Zima jakiej dawno nie było… Silne opady śniegu spowodowały awarie prądu w świętokrzyskiem, śląskiem, małopolskiem i na Opolszczyźnie. Poprzewracane drzewa wymagają użycia specjalnego sprzętu. Na prośbę wójta jednej z poszkodowanych miejscowości, firma Husqvarna przekazała profesjonalną pilarkę spalinową, która jest niezbędna przy usuwaniu zalegających drzew i porządkowaniu terenów zieleni.

Ujemne temperatury oraz duże opady śniegu przyczyniły się do wielu awarii i zniszczeń na terenie całego kraju. Walka z żywiołem oraz naprawianie szkód, jak chociażby wycinanie powalonych drzew, wymaga użycia odpowiedniego sprzętu (np. pilarek). Firma Husqvarna posiada w swojej ofercie sprzęt najwyższej jakości, który jest niezastąpiony w takich sytuacjach.

Opady śniegu dały się we znaki, między innymi Gminie Janów k. Częstochowy, której ponad połowę powierzchni stanowią lasy. Poprzewracane drzewa uszkodziły linie energetyczne, co spowodowało brak dostaw prądu trwający już kilkanaście dni. Budżet Gminy został poważnie nadużyty, dlatego brakuje środków finansowych na zakup niezbędnych maszyn. W celu walki ze skutkami awarii, Husqvarna przekazała pilarkę o dużej mocy, do wycinki najgrubszych, połamanych drzew.

Firma Husqvarna często i chętnie przekazuje swoje produkty najbardziej potrzebującym. Cieszymy się, że możemy wesprzeć gminę Janów, w walce ze skutkami klęski żywiołowej. Mamy nadzieję, że dzięki naszym pilarkom powalone drzewa zostaną szybko i sprawnie usunięte, a co za tym idzie – mieszkańcom zostaną przywrócone dostawy prądu” – powiedział Andrzej Cieciuch, przedstawiciel firmy Husqvarna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności