fbpx
Strona głównaPozostałeHaGe Polska zbiera nagrody

HaGe Polska zbiera nagrody

Trofea 2006 zostały przyznane. Ubiegły rok był dla Raiffpolu (obecnie firma zmieniła nazwę na HaGe Polska sp. z o.o.) bardzo owocny. Za swoją pracę i wyniki finansowe przedsiębiorstwo otrzymało dwa znaczące wyróżnienia. HaGe Polska specjalizuje się w produkcji pasz dla zwierząt oraz zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem gospodarstw w środki produkcji rolnej.

Po pierwsze firma znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2006, wyróżnienia przyznawanego najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom. Gazele Biznesu” to projekt realizowany przez dzienniki ekonomiczne będące własnością Grupy Wydawniczej Bonnier. W Polsce ideę konkursu promuje dziennik Puls Biznesu.

Drugie wyróżnienie to tytuł “Gepard Biznesu” . Nagroda jest przyznawana za dynamikę przychodów i zysków, firmy które nagrodę otrzymują posiadają wieloletni zysk, są wiarygodnym partnerem w biznesie i płatnikiem, grają fair play. Pomysłodawcą konkursu jest Klub Gepardów Biznesu i Instytut Bankowości Spółdzielczej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze starania i osiągnięcia zostały docenione przez tak uznane audytorium. Proces konsolidacji, który się toczy (połączenie firm Raiffpol, DLG, Vitfoss) oznacza dla HaGe Polska większe możliwości rozwoju, wzbogacenie zasobów ludzkich i materialnych. Stajemy się atrakcyjnym partnerem do współpracy. Naszą aspiracją jest uzyskanie roli znaczącego, na rynku rolnym, przedsiębiorstwa handlowego i produkcyjnego – podsumowuje Joanna Bakorowska-Butlak Prezes Ha GePolska.W najbliższych 3 latach HaGe Polska planuje realizację inwestycji o wartości 35 milionów zł, dzięki którym zwiększy się potencjał produkcyjny i logistyczny firmy. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie dla firmy równie udany i spełnią się ambitne plany przekształcenia firmy w przedsiębiorstwo ogólnopolskie.

redakcja
na załączonym zdjęciu: Prezes HgGe Polska Joanna Bąkorowska-Butlak z dyplomem Gazele Biznesu

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.