HaGe Polska zbiera nagrody

Trofea 2006 zostały przyznane. Ubiegły rok był dla Raiffpolu (obecnie firma zmieniła nazwę na HaGe Polska sp. z o.o.) bardzo owocny. Za swoją pracę i wyniki finansowe przedsiębiorstwo otrzymało dwa znaczące wyróżnienia. HaGe Polska specjalizuje się w produkcji pasz dla zwierząt oraz zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem gospodarstw w środki produkcji rolnej.

Po pierwsze firma znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2006, wyróżnienia przyznawanego najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom. Gazele Biznesu” to projekt realizowany przez dzienniki ekonomiczne będące własnością Grupy Wydawniczej Bonnier. W Polsce ideę konkursu promuje dziennik Puls Biznesu.

Drugie wyróżnienie to tytuł “Gepard Biznesu” . Nagroda jest przyznawana za dynamikę przychodów i zysków, firmy które nagrodę otrzymują posiadają wieloletni zysk, są wiarygodnym partnerem w biznesie i płatnikiem, grają fair play. Pomysłodawcą konkursu jest Klub Gepardów Biznesu i Instytut Bankowości Spółdzielczej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze starania i osiągnięcia zostały docenione przez tak uznane audytorium. Proces konsolidacji, który się toczy (połączenie firm Raiffpol, DLG, Vitfoss) oznacza dla HaGe Polska większe możliwości rozwoju, wzbogacenie zasobów ludzkich i materialnych. Stajemy się atrakcyjnym partnerem do współpracy. Naszą aspiracją jest uzyskanie roli znaczącego, na rynku rolnym, przedsiębiorstwa handlowego i produkcyjnego – podsumowuje Joanna Bakorowska-Butlak Prezes Ha GePolska.W najbliższych 3 latach HaGe Polska planuje realizację inwestycji o wartości 35 milionów zł, dzięki którym zwiększy się potencjał produkcyjny i logistyczny firmy. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie dla firmy równie udany i spełnią się ambitne plany przekształcenia firmy w przedsiębiorstwo ogólnopolskie.

redakcja
na załączonym zdjęciu: Prezes HgGe Polska Joanna Bąkorowska-Butlak z dyplomem Gazele Biznesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności