HaGe Polska wyróżniona przez konsumentów

HaGe Polska zdobyła kolejne trofeum. Tym razem firma została wyróżniona przez samych klientów, zdobywając Złoty Laur Konsumenta. Poniżej prezentujemy list z podziękowaniami nadesłanymi przez Zarząd HaGe Polska.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm branży rolnej. Produkcja pasz i koncentratów stosowanych w żywieniu zwierząt oraz dystrybucja środków do produkcji rolnej, stanowią główne obszary działalności HaGe Polska. Jako spółka należymy do niemieckiej grupy Raiffeisen HaGe Nord Ag, w której większościowy pakiet udziałów posiada DLG Dania – światowy lider w produkcji rolnej.

Stabilny rozwój firmy zapewnia nam szeroka sieć dystrybucji zbóż, nasion, środków ochrony roślin i nawozów. Jesteśmy dumni, że każdego dnia, setki rolników stosują w swoich gospodarstwach towary oferowane przez HaGe Polska. Zaufanie, które przez ten czas zdobyliśmy, daje nam wysoką pozycję wśród konkurentów i mobilizuje do dalszej pracy.

Tegoroczny Złoty Laur Konsumenta w kategorii nasiona jest ukoronowaniem naszej pracy. Dziękujemy wszystkim klientom za wyrazy uznania dla jakości produktów i pracy naszych przedstawicieli. Dzięki takim wyróżnieniom jesteśmy przekonani, że posiadany potencjał wykorzystujemy właściwie, a naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania dla rolnictwa oraz dajemy nowe możliwości.

Zarząd HaGe Polska

Informacja o konkursie
Laur Konsumenta to konkurs organizowany przez Przegląd Gospodarczy – dodatek informacyjno – promocyjny do Gazety Prawnej. Laureaci konkursu wyłaniani są na podstawie badań konsumenckich. Celem konkursu jest wyróżnienie najpopularniejszych na polskim rynku marek oraz produktów.

wrp.pl