Grupa LOTOS daje zatrudnienie

Zatrudnienie dla 60 osób zapewniła Grupa LOTOS otwierając fabrykę materiałów hydroizolacyjnych w Jaśle. Zakład powstał na terenie jasielskiej podstrefy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Po osiągnięciu pełnych zdolności produkcyjnych i rozszerzeniu skali produkcji zakład ma dać pracę w sumie ponad 100 osobom, jak podaje Grupa LOTOS. Pierwsze 60 osób to w większości zatrudnieni na nowo, zgodnie z zapowiedziami, byli pracownicy rafinerii w Jaśle.

Inwestycja w Jaśle ruszyła w połowie kwietnia 2008 r. Kompletną linię produkcyjną dostarczyła koncernowi włoska firma Nardini. LOTOS Asfalt będzie produkować w Jaśle wysokogatunkowe, termozgrzewalne materiały hydroizolacyjne do zastosowań w obiektach wielkopowierzchniowych, inżynieryjnych i mieszkalnych.

W Jaśle LOTOS produkuje asfalty drogowe, przemysłowe oraz emulsje asfaltowe. Dwa lata temu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, spółka podjęła decyzje o ulokowaniu w tym mieście nowoczesnego zakładu produkującego papy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności