Grupa Kramp w nowej odsłonie

Zmienił się skład zarządu Grupy Kramp. Firmy Kramp i Grene, które zostały połączone w 2013 roku, kontynuują rozwój, udowadniając, że mówiąc „To takie proste”, nie są gołosłowni.

Grupa Kramp ogłosiła zmiany w składzie zarządu, które weszły w życie w styczniu. Steffen Schütze i Sybrand Brewer pozostają w firmie, ale już nie jako członkowie zarządu.

W 2009 roku Steffen Schütze i Sybran Brouwer zostali członkami zarządu firmy Kramp. Ze względu na doświadczenie w sprzedaży i wiedzę na temat rynków, Steffen Schütze nadzorował rozwój nowych rynków w Europie Wschodniej i Południowej. Teraz wykorzysta on to doświadczenie i wiedzę na nowym stanowisku: dyrektora ds. sprzedaży regionu Skandynawii.
Sybrand Brouwer jest zaangażowanym przedsiębiorcą, który dba o szczegóły i któremu szczególnie bliski jest rynek online. Jego nominacja na dyrektora INDI.nl daje mu szansę dalszego rozwoju modelu biznesowego online INDI.nl.

Po sprawowaniu różnych funkcji w firmie Grene, Duńczyk Carsten Thygesen został dyrektorem generalnym Grene Group w 2003 roku. Od samego początku był zaangażowany w negocjacje dotyczące połączenia z Kramp Group. Jako członek zarządu, odpowiada za dział ds. produktów.

W 2013 roku firmy Kramp i Grene zostały połączone, a w ubiegłym roku po raz pierwszy firmy wspólnie dokonywały zakupów oraz połączyły asortyment. Kramp kontynuuje integrację obu firm i optymalizację korzyści wynikających z synergii.

Eddie Perdok, dyrektor generalny podsumował: „Rok 2014 był dla nas dobrym rokiem, osiągnęliśmy pozytywne wyniki. Zauważyliśmy, że Kramp i Grene wzmacniają się nawzajem. Finansowo jesteśmy zdrową i solidną firmą z jasną ambicją zwiększenia obrotu do 725 milionów euro w tym roku. Jestem przekonany, że dzięki doświadczeniu Carstena stworzymy solidny zespół, który zrealizuje te ambicje i spełni obietnicę daną naszym klientom: „It's that easy.”

Aktualny skład zarządu Grupy Kramp:

  • Eddie Perdok, dyrektor generalny
  • Hans Scholten, dyrektor ds. finansów
  • Mario Babic, dyrektor ds. sprzedaży
  • Carsten Thygesen, dyrektor ds. produktów
  • Tom Wolterinck, dyrektor ds. operacji

Renata Struzik, źródło: Grupa Kramp