Grupa CIECH z nową stroną tylko dla rolnika

Grupa CIECH uruchomiła stronę internetową ciechagro.pl, na której znajdą Państwo wszystkie produkty z segmentu AGRO – środki ochrony roślin, dodatki do pasz oraz usługi formulacji.

Podstawowym celem nowej witryny jest ułatwienie klientom szybkiego i intuicyjnego dotarcia do oferty CIECH Sarzyna – największego polskiego producenta środków ochrony roślin – oraz zaprezentowanie wszystkich produktów Grupy z segmentu AGRO w jednym miejscu. Na stronie ciechagro.pl dostępne też będą porady ekspertów grupy, atlas chwastów oraz kalkulator środków ochronnych.

Strona ciechagro.pl to kolejna nowoczesna witryna internetowa przedstawiająca ofertę CIECH Sarzyna. W marcu ub.r. wystartował portal ziemovit.pl, dedykowany nowej marce Grupy CIECH w kategorii „Dom i Ogród”, w której ofercie znajdują się najwyższej jakości podłoża, środki chwastobójcze oraz nawozy płynne i granulowane, dopasowane do potrzeb polskich ogrodników oraz działkowców. Poza katalogiem produktów, użytkownicy portalu ziemovit.pl znajdą na nim wiele praktycznych porad, jak dbać o swój ogród, działkę czy zieleń na balkonie.

źródło: Grupa Ciech