fbpx
Strona głównaCenyGrupa Azoty znacząco obniża ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych

Grupa Azoty znacząco obniża ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych

Od piątku 17 marca Grupa Azoty znacząco obniża ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych w swojej autoryzowanej sieci dystrybucyjnej, dostosowując ceny swoich produktów do bieżącej sytuacji rynkowej To już kolejna obniżka w tym roku po obniżce z lutego 2023 roku.

Decyzja o kolejnej w tym roku, tak znaczącej obniżce cen nawozów Grupy Azoty to m.in. odpowiedź na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania rynkowe i dostosowanie cen produktów do bieżącej sytuacji na rynku surowcowym, czytamy w komunikacie opublikowanym przez Grupę Azoty.

– Należy podkreślić, że to już trzecia obniżka na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. W październiku ubiegłego roku obniżyliśmy ceny nawozów o ok. 1000 zł/t, z kolei od lutego br. cenniki zostały obniżone o ok. 20-30 proc. – mówi Marcin Kowalczyk, wiceprezes zarządu Grupy Azoty S.A., prezes zarządu Grupy Azoty Puławy.

Sprawdzamy zatem cennik Agrochem Puławy. W dniu komunikatu po południu na stronie Agrochem Puławy zmian w cenach nie ma, zamieszczony cennik jest z 14.03.br. Przypomnijmy, że w tym dniu zmieniono cenę mocznika w górę, a w lutym zdrożał RSM.

Zobacz także:

Nowe niższe ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych: saletra po 2250 zł netto

2 KOMENTARZE

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.