Grupa Azoty i polscy rolnicy w Teksasie

Grupa Azoty nawiązała współpracę z Texas A&M University oraz Polskim Związkiem Producentów Roślin Zbożowych, dzięki czemu polscy liderzy rolnictwa będą mieli okazję uczestniczyć w wizycie studyjnej w Teksasie.

W ramach III wizyty studyjnej polskich liderów rolnictwa w Teksasie, USA w okresie 24 luty – 7 marzec 2016 odbędzie się kilkadziesiąt spotkań i wizyt nakierowanych na wymianę doświadczeń z zakresu produkcji wołowiny, ziemniaków, dobory materiału siewnego, systemów irygacyjnych na dużych plantacjach, pasz, produkcji etanolu, systemów magazynowych zboża, zagospodarowania produktów ubocznych, sprzętu stosowanego w trakcie żniw, stosowania statystyk rolniczych i wnioskowania z baz danych, sytemu edukacji rolniczej, rodzajów stanowienia prawa i konstrukcji budżetów agrarnych.

To kolejna inicjatywa z zakresu wiedzy i popularyzacji nowoczesnego rolnictwa Grupy Azoty. Poza nią, spółka podejmuje inicjatywy, takie jak studia podyplomowe z zakresu kształcenia na doradców rolnych, program Grunt to Wiedza.

Grupa Azoty kreuje nowe podejście do relacji z przedsiębiorcami rolnymi, oferując nie tylko produkty nawozowe ale również rozwiązania dotyczące technologii nawożenia będącej integralną częścią produkcji roślinnej.

Renata Struzik, źródło: Grupa Azoty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności