fbpx
Strona głównaWiadomościGroźna kraksa z udziałem traktora

Groźna kraksa z udziałem traktora

Do zderzenia trzech ciężkich pojazdów, w tym ciągnika rolniczego, doszło 11 stycznia na trasie Sorkwity – Mrągowo. Zdarzenie miało miejsce około godziny 16.45 na krajowej drodze nr 16.

Policjanci z mrągowskiej drogówki, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kieowca ciężarówki marki MAN nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go traktora, a następnie weń uderzył. Ciężarówka zjechała wóczas na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z innym, w tym przypadku prawidło jadącym MAN-em.
Jak informuje strona Komenday Powiatowej Policji w Mrągowie, do szpitala przewieziono kierowcę drugiej ciężarówki, na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń. Mężczyzna, który był sprawcą tej kolizji, został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.