fbpx

Green Deal a przyszłość rolnictwa zrównoważonego w Polsce i w Europie. Zaproszenie na webinarium

Czy Zielony Ład i nowa Europejska Wspólna Polityka Rolna są szansą na dalszą modernizację polskiego rolnictwa? Jak wygląda w praktyce wprowadzanie zasad zrównoważonego rozwoju w sektorze produkcji żywności? Czy to tylko niewygodna konieczność czy realna szansa dla rolników i ogrodników?

Na te i inne pytania dotyczące wyzwań i szans związanych Zielonym Ładem postarają się odpowiedzieć zaproszeni przez Maspex eksperci: dr inż. Mirosław Korzeniowski, dr inż. Jerzy Próchnicki, dr Tomasz Piotrowski oraz redaktor Katarzyna Szulc. Zachęcamy do uczestnictwa i udziału w dyskusji – do dyspozycji uczestników webinarium będzie czat i możliwość zadawania pytań.

Samasz loteria - baner

Webinarium pt: „Green Deal a przyszłość rolnictwa zrównoważonego w Polsce i Europie” odbędzie się w formie online 23 listopada 2022 o godzinie 17:00.  

Webinarium jest częścią projektu realizowanego przez Grupę Maspex we współpracy z EIT Food i współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Partnerami merytorycznymi spotkania są Stowarzyszenie Agroekoton oraz Wydawnictwo Plantpress.

Szczegółowy program webinarium:

  • Wprowadzenie: Maspex
  • Czy Zielony Ład i nowa Europejska Wspólna Polityka Rolna są faktycznie szansą na dalszą modernizację polskiego rolnictwa?: Dr inż. Mirosław Korzeniowski – Stowarzyszenie Agroekoton
  • Możliwości zastosowania nowych zrównoważonych nawozów organicznych we współczesnym rolnictwie – dr Tomasz Piotrowski – Polska Akademia Nauk w Olsztynie
  • Realizacja zrównoważonego rozwoju w praktyce. Szansa czy niewygodna konieczność?: Dr inż. Jerzy Próchnicki – niezależny doradca rolny, redaktor Katarzyna Szulc – WRP
  • Sesja pytań i odpowiedzi

Udział w webinarium jest bezpłatny ale ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego :

LINK DO REJESTRACJI:

https://plantpress.clickmeeting.com/green-deal-a-przyszlosc-zrownowazonego-rolnictwa-w-polsce-i-europie/register

Na podany adres email otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do webinarium.

Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe będzie z poziomu komputera, tabletu i smartfonu. Serdecznie zapraszamy!

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.