Goliat z Rubinowym Hitem 2012

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. w Brześciu Kujawskim została laureatem Rubinowego Hitu Pomorza i Kujaw 2012 za produkcję nowoczesnych opryskiwaczy rolniczych przyczepianych serii GOLIAT PLUS 2500-6000 litrów.

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp.
Kapitułę tworzą przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. We wszystkich dotychczas rozegranych edycjach konkursu w Wielkopolsce, w regionie kujawsko-pomorskim, w województwach pomorskim i lubuskim uczestniczyło około 1350 firm, urzędów, instytucji i stowarzyszeń.

Kapituła konkursu nagrodziła zmodernizowaną serię opryskiwaczy przyczepianych Goliat Plus 2500 – 6000 litrów. Seria Goliat Plus jest obecna w ofercie KRUKOWIAKA od wielu lat, jednak w tym roku opryskiwacze te zostały gruntownie zmodernizowane, a ich gama powiększona do pojemności aż 6000 litrów. Opryskiwacze firmy Krukowiak nowej serii Goliat Plus były jedną z absolutnych nowości maszynowych tegorocznej Polagry-Premiery. Nowe opryskiwacze to zbudowane na nowo konstrukcje w oparciu o podzespoły renomowanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość maszyn w rozsądnej cenie. Nowa seria to sześć nowych modeli o pojemności od 2500 do 6000 litrów.
W nowych Goliatach dostępne są aluminiowe belki robocze, co zmniejsza wagę maszyny oraz znacznie poprawia jej stabilność. Maksymalna szerokość belki to 36 m. W nowych modelach dźwignie ręcznego sterowania zamontowano w jednym miejscu, co w znaczącym stopniu usprawnia pracę operatora. Nowe opryskiwacze Krukowiaka na pewno będzie można obejrzeć na wielu imprezach targowych w nadchodzącym sezonie. Nowe modele wejdą do oficjalnej oferty firmy w połowie 2012 roku.

Konkurs Gospodarczo-Samorządowy HIT 2012 Kujaw i Pomorza” odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Z rekomendowanych 121 tematów konkursowych nagrodzono 28.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności