fbpx

Gmina Przyjazna Rowerzystom 2018

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze organizuje kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu ,,Gmina Przyjazna Rowerzystom 2018’’. Gminy można zgłaszać do 10 sierpnia.

Konkurs ma na celu zebranie i spopularyzowanie informacji o gminach, które w swoich planach i działaniach uwzględniły potrzeby rowerzystów i stawiają na promocję aktywnego wypoczynku na rowerach. Tworzą rowerową infrastrukturę, pokazują się poprzez organizacje rowerowych imprez i akcji oraz stają się coraz bardziej przyjazne dla rowerowych podróżników. Wydają rowerowe przewodniki czy mapy.

Samasz loteria - baner

– Wasza gmina sprzyja rowerzystom, poprawia, ułatwia i inwestuje w szeroko pojętą rowerową infrastrukturę? Promuje się wśród turystów rowerowych oraz właśnie w Waszej gminie odbywają się warte uwagi rowerowe imprezy, a może powstają ciekawe rowerowe publikacje? Nie czekajcie i zgłaszajcie swoje gminy! Regulaminy oraz karty zgłoszenia do konkursu dostępne są na  stronie  Polskiego Towarzystwa turystyczno – krajoznawczego w zakładce Gmina Przyjazna Rowerzystom 2018 – informuje PTTK.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie certyfikatów dla najlepszych gmin odbędzie się w dniach 13-15 września podczas największych rowerowych targów w Polce – Kielce Bike Expo. Laureaci oprócz certyfikatu i wyróżnień dla Gmin Przyjaznych Rowerzystom, w tym roku dzięki naszym partnerom – będą mogli wyjechać z cennymi nagrodami dla gmin – m.in. rowerem elektrycznym od TrybEco  czy stacją naprawy rowerów od Ibombo .

Wszyscy laureaci dostaną również zaproszenie i możliwość zaprezentowania się na stoisku PTTK – Rowerem przez Polskę podczas  Targów Kielce Bike Expo.

Źródło: PTTK

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.