fbpx
Strona głównaPozostałeGLENHAVEN CARNIVAL

GLENHAVEN CARNIVAL

Oferta firmy P.H. Konrad wzbogaciła się o buhaja Glenhaven Carnival. Informujemy, że buhaj ten został wybrany na ojca buhajów przez Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z O.O. w Krasnem oraz Stację Hodowli i Unasienniania Zwierząt w Bydgoszczy.

Carnival zadebiutował na trzeciej pozycji w kanadyjskiej wycenie pod względem wysokości indeksu całkowitego LPI. Zrównoważony typ, znakomita budowa oraz doskonałe wartości charakterystyk zdrowotnych stawiają go na pierwszym miejscu pośród nowo wycenionych buhajów.
Córki Carnivala wykazują bardzo wysoką produkcję i doskonałą jakość pod każdym względem. Charakteryzują się wspaniale zbudowanym i zdrowym wymieniem, niskim indeksem komórek somatycznych oraz doskonałą płodnością i łatwością wycieleń. Ich znakomity typ mleczny oraz wysoki temperament sprawia, że nie sprawiające kłopotów i przynoszące duże zyski.
więcej informacji na www.phkonrad.com.pl

opr. MS
Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.