fbpx

Futsal w markowym wydaniu

Po niezwykle zaciętym spotkaniu zakończonym bramkowym remisem 1:1 w regulaminowym czasie gry drużyna TASOMIX Biskupice-Ołoboczne pokonała w rzutach karnych zespół MIESZALNI PASZ Złotów 2:1. Tym samym TASOMIX odnosząc zwycięstwo po raz trzeci z rzędu zdobył na własność Puchar Przechodni Przemysłu Paszowego.

W meczu o trzecie miejsce debiutująca ekipa AGROLOKU Golub Dobrzyń pokonała PROVIMI Blok Dobroszyce 4:1. Piąte miejsce przypadło gospodarzowi rozgrywek, firmie TROUW NUTRITION Polska, która zwyciężyła zespół OSADKOWSKI-CEBULSKI Legnica.

W turnieju, który po raz pierwszy przyjął oficjalną nazwę VIII TROUW FUTSAL AGRO CUP 2010, wystąpiły również drużyny CeHaVe Szamotuły, DE HEUS Łęczyca i PROVIMI Bieganów oraz debiutanci: DSM Mszczonów, CARGILL (LNB) Kiszkowo oraz PREMIVIT Inowrocław.

Całodzienne zawody odbyły się w Centrum Sportu w Bełchatowie. Mecze rozgrywane były zgodnie z zasadami futsalu. Czas gry wynosił 2 x 12 minut, a w fazie finałowej 2 x 15 minut.
Tytuł króla strzelców zdobył Hubert Romanowski z CARGILL (LNB) Kiszkowo. Najlepszym bramkarzem uznany został Adam Rzeźnik z TASOMIX’u. Nagrody i puchary wręczył Krzysztof Śliwa – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu oraz członek zarządu Trouw Nutrition Polska.

Turniej halowej piłki nożnej, rozgrywany do tej pory jako nieoficjalne Mistrzostwa Polski Przemysłu Paszowego, ma ośmioletnią tradycję. W tym roku impreza po raz pierwszy przyjęła nazwę VIII TROUW FUTSAL AGRO CUP 2010 przyjmując formułę otwartą dla firm działających we wszystkich segmentach branży agro”. Pierwsze rozgrywki odbyły się w ośrodku MOSiR w Głubczycach. Począwszy od roku 2004 rozgrywki odbywają się w obiektach przylegających do “Sport Hotelu” w Bełchatowie.

Źródło: Martin&Jacob