Firmy Przyjazne Edukacji Rolniczej wybrane

PIGMIUR wyróżniła firmy, które sprzyjają edukacji przyszłych mechaników, serwisantów i rolników. Kto otrzymał wyróżnienie w projekcie Izby…?

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych wyróżniła firmy, które w roku 2014 zaangażowały się w projekt zainicjowany przez Izbę, a którego celem jest ułatwienie dostępu uczniom do nowoczesnych pomocy naukowych z przedmiotu mechanizacji rolnictwa.
Materiały przekazane Izbie przez firmy, umieszczone są na stronie www, gdzie po wcześniejszym zalogowaniu mogą korzystać z nich nauczyciele. Dzięki takiemu właśnie systemowi, zyskują na tym uczniowie, którzy w ten sposób mogą zapoznawać się z najnowszymi rozwiązaniami, które wykorzystywane są w najnowocześniejszych maszynach rolniczych.

Firmy również na tym zyskują – ucząc i pokazując uczniom swoje maszyny i rozwiązania w nich wykorzystane, zapoznają ich ze swoją ofertą. W końcu za kilka lat ci uczniowie będą mechanikami, serwisantami lub użytkownikami maszyn we własnych gospodarstwach.

Tytuł Firmy Przyjaznej Edukacji Rolniczej 2014 otrzymały:

  • Agrotop Kaczmarek,
  • John Deere Polska Sp. z o.o.,
  • SaMASZ Sp. z o.o.

Renata Struzik, źródło: PIGMIUR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności