Firma Kunert Sp. J. dołącza do sieci dilerskiej Kubota

Sieć dilerska marki Kubota wzbogaciła się o kolejnego partnera handlowego w  południowo-zachodniej Polsce. Firma Kunert Sp. J. zastąpi na tym terenie dotychczasowego dilera marki Kubota, firmę Ambroży Sp. z o.o.

4 stycznia 2021 roku na mapie punktów sprzedaży japońskich ciągników pojawiła się nowa lokalizacja – Poladowo 70, 64-030 Śmigiel, w województwie wielkopolskim. To tam swoją siedzibę ma firma Kunert Sp. J., która zdecydowała się zmienić markę oferowanych przez siebie ciągników i wstąpiła w szeregi dilerów współpracujących z marką Kubota.

Przedsiębiorstwo z Poladowa powstało w 1981 roku i w pierwszych latach swojej działalności zajmowało się naprawami i remontami używanego sprzętu rolniczego. Kolejny krok w rozwoju firmy stanowiło jednak nawiązanie kontaktów handlowych z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami maszyn rolniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabywcy ciągników Kubota mogą mieć pewność doskonałego wsparcia w zakresie sprzedaży i usług posprzedażnych, a także bogatej oferty części zamiennych.

Nowy diler zajmie się również serwisem maszyn sprzedanych przez poprzednich dilerów działających w południowo-zachodniej Polsce. Użytkujący ciągniki Kubota otrzymali już informację o przejęciu serwisu gwarancyjnego przez firmę Kunert Sp.J. wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do nowego dilera. Mateusz Kunert, współwłaściciel firmy, podkreśla zaangażowanie swojego przedsiębiorstwa w utrzymanie dotychczasowych standardów opieki nad klientami Kubota.

– Pracownicy naszego serwisu zostali już przeszkoleni przez importera z podstawowych zagadnień dotyczących obsługi tych ciągników. Czujemy się gotowi, aby służyć pomocą ich obecnym właścicielom i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – informuje.

Właściciele prężnie działającego przedsiębiorstwa z Poladowa zdecydowali się na rozpoczęcie współpracy z marką Kubota szukając perspektywy na swój dalszy rozwój swojej firmy.

– Traktory Kubota cechują się dużą wszechstronnością, którą doceniają klienci prowadzący działalność na różnych areałach. Co więcej marka oferuje szereg innowacyjnych i cenionych na rynku narzędzi wsparcia sprzedaży, takich jak finansowanie fabryczne Kubota Finance oraz pakiety przedłużonej gwarancji Kubota Care – mówi Mateusz Kunert.

– Nasze wcześniejsze doświadczenia w sprzedaży ciągników o podobnym zakresie mocy jak oferowane przez japoński koncern pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wiemy, jak dotrzeć do klientów z naszego rejonu kraju, którzy potrzebują ciągników o parametrach oferowanych przez Kubota – dodaje współwłaściciel nowej firmy dilerskiej.

Przedsiębiorstwo Kunert Sp.J. zastąpi w sieci partnerów handlowych Kubota firmę Ambroży Sp. z o.o., która w ostatnim czasie oferowała japońskie ciągniki na terenie województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. „Dziękujemy całemu zespołowi Ambroży Sp. z o.o. za zaangażowanie włożone w sprzedaż i promocję marki Kubota” – podkreśla Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Oddział w Polsce, wyłącznego importera ciągników Kubota w naszym kraju.

Źródło: Kubota

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności