Firma Kazgod Sp. z o.o zaprasza na Targi Agroshow

Firma Kazgod Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska na tegorocznej XIV już edycji Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGROSHOW 2012, która odbędzie się w dniach 21-24 września w Bednarach.

Stoisko zlokalizowane będzie w sektorze A na stanowisku 11. Wystawa będzie miejscem intensywnej promocji firmy, a przede wszystkim, produkowanego od 2011 roku, nawozu dolistnego FoliQ.
Podczas czterech dni wystawy przedstawiciele firmy Kazgod będą służyć radą oraz rzetelną informacją na temat oferty, przedstawią korzyści ze stosowania nawozów dolistnych FoliQ. Przygotowana zostanie specjalna akcja na czas trwania targów – będzie można otrzymać atrakcyjny rabat na zakupy produktów FoliQ (szczegóły u przedstawicieli na stoisku).

Przewidziane są również atrakcje dla milusińskich (malowanie twarzy, pokazy mima), a ponadto każdy będzie mógł zmierzyć swoją siłę na siłomierzu oraz zobaczyć z bliska siłę prawdziwych strongmanów.

Targi to dla nas wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszej oferty handlowej, nawiązania kontaktów, a także wymiany doświadczeń. To cenne wydarzenie, które mamy nadzieję przełoży się na zainteresowanie naszą ofertą,
a tym samym przysporzy nam nowych kontaktów biznesowych.” – mówi Kazimierz Kuźmiński, Prezes Kazgod Sp. z o.o.

Kazgod – nowoczesna, polska firma zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów, materiału siewnego, pasz, płodów rolnych oraz produkcją nawozów dolistnych FoliQ. Istnieje od 1989 roku. Współpracuje z najlepszymi dostawcami materiałów do produkcji rolnej.

Kazgod Sp. z o.o.
ul. Wierzbowa 7, 05-870 Błonie
tel./fax 22/725 38 93
www.kazgod.pl
www.nawozyfoliq.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności