Farmtrac otwiera Fan Shop

Firma Farmtrac z Mrągowa – producent ciągników rolniczych w Polsce, istnieje na polskim rynku już od ponad 12 lat. Wtym roku Farmtrac postanowił wesprzeć dotychczasowe działania marketingowe wychodząc poza utarte ścieżki promocji.

Firma utworzyła w Internecie pod adresem www.farmtrac-sklep.pl – Fan Shop Farmtrac. Jest to miejsce, w którym klienci mogą zaopatrzyć się w gadżety i upominki związane z markąFarmtrac. Tym samym firma wpisała się w najnowsze trendy komunikacji marketingowej z klientami. Jednocześnie stworzono atrakcyjny, zewnętrzny kanał promocji marki.
Nowoczesny design, funkcjonalność i wysoka jakość to cechy ciągników produkowanych przez Farmtrac. Te same zalety posiadają również gadżety sygnowane logo firmy z Mrągowa. Fan Shop Farmtrac ma w swojej ofercie między innymi koszulki, bluzy polarowe, czapeczki, a także pamięć USB w kształcie produkowanych ciągników. Cała gama artykułów znajdujących się sklepie internetowym będzie systematycznie rozszerzana. Produkty oferowane w Fan Shop Farmtrac to nie tylko designerskie gadżety dla miłośników marki ale również bardzo dobry pomysł na upominek dla najbliższych.
Składanie zamówień odbywa się w sposób bardzo prosty i przejrzysty, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możliwe są dwa sposoby płatności: przelewem oraz za pobraniem pocztowym. Zamówienia realizowane są szybko i na wskazany adres. W trakcie pierwszych dni funkcjonowania strony odnotowano już zakupy dokonane przez klientów i fanów techniki rolniczej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności