Farmtrac kredyt od 1,99%

Dobra informacja dla rolników szukających optymalnego kredytu na zakup ciągnika. Firma Farmtrac Tractors Europe sp. z o.o. wprowadziła dla swoich klientów niezwykle korzystny program kredytowania fabrycznego – z dofinansowaniem Producenta. Cechą wyróżniającą finansowanie jest atrakcyjne oprocentowanie już od 1,99%, przy prowizji 0%.

Nowością jest wprowadzenie spłaty kredytu w ratach rocznych, w programie 50/50, 3 x 33, 4 x 25. Na dzień dzisiejszy Farmtrac jest jedyną marką ciągnikową oferującą spłatę w ratach rocznych.
Oczywiście oprócz spłat kredytu w ratach rocznych, funkcjonuje tradycyjny układ rat miesięcznych, również z dofinansowaniem ze strony Farmtrac.
Cechą wyróżniającą kredytowanie Farmtrac jest maksymalnie uproszczona procedura, bez jakichkolwiek zaświadczeń, nie jest wymagana, jak w przypadku innych kredytów, cesja na dotacje.
W formalnościach związanych z załatwieniu kredytu pomagają terenowi pracownicy Farmtrac, wstępna decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana na miejscu, w trakcie pierwszego spotkania z klientem, ostateczna decyzja potwierdzająca przyznanie kredytu w ciągu 48 godzin. Wszelkie formalności są załatwiane u klienta, bez konieczności wizyty w banku.

Uzupełnieniem oferty finansowej Farmtrac jest promocja Z FARMTRAC 6 MIESIĘCY TANKOWANIA GRATIS” *. Kupując dowolny ciągnik Farmtrac, otrzymujemy prezent od producenta w postaci bonu uprawniającego do nieodpłatnego tankowania oleju napędowego – wartość bonu zależy od modelu kupowanego ciągnika.

* promocje nie można łączyć. Szczegóły promocji u autoryzowanych dealerów Farmtrac.

Źródło: Farmtrac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności