Farma 2008: Nowocześnie, kompleksowo i fachowo

W dniach 3-5 października br. odbędą się Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich “FARMA”. Honorowy Patronat nad FARMĄ objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. N

Podczas tegorocznej edycji Targów FARMA wystawcy z 13 krajów (Polska, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Turcja, Szwecja oraz Włochy) zaprezentują nowości rynkowe oraz bogatą ofertę maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji zwierzęcej, wyposażenia budynków inwentarskich oraz budownictwa inwentarskiego. Będzie można zapoznać się także z szeroką ofertą producentów i dystrybutorów pasz, dodatków paszowych, sprzętu i preparatów weterynaryjnych, a także zwierzęcego materiału hodowlanego.

FARMA niesie ze sobą ogromny potencjał wiedzy z zakresu chowu i hodowli zwierząt. Potencjał, który dzięki wsparciu inwestycji w gospodarstwach rolnych, jest coraz częściej wykorzystywany i wpływa na wzrost konkurencyjności polskich obszarów wiejskich. Targom FARMA co roku przyświeca tylko jeden cel – zaprezentować produkty i rozwiązania usprawniające pracę w gospodarstwie hodowlanym tak, by funkcjonowało lepiej, nowocześniej i przynosiło zyski.

Targi to doskonała okazja do zapoznania się z nowosciami – produktami, usługami i rozwiązaniami, które właśnie wprowadzane są na polski rynek. Wszystkie nowosci opatrzone będą specjalnym znakiem NOWOŚĆ FARMA 2008.

Rolnicy, którzy przyjadą w tym roku do Poznania, będą mogli nie tylko zapoznać się z nowościami rynkowymi, a także skorzystać z fachowej konsultacji doradców, reprezentujących największe w Polsce instytucje wspierające rolnictwo oraz małą przedsiębiorczość. Będzie można również zasięgnąć porad, w jaki sposób skorzystać z dostępnych środków Unii Europejskiej. Dodatkowo przygotowaliśmy bogaty program interesujących seminariów, warsztatów i wystaw, podejmujących aktualne zagadnienia.

Równocześnie z targami FARMA odbędzie się XXIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych – specjalistyczna wystawa dorobku polskich hodowców. Tradycyjnie zaprezentowane zostaną najbardziej wartościowe okazy zwierząt hodowlanych, a grono specjalistów przyzna tytuły championa dla najlepszych sztuk.

Ponadto specjalnie dla sektora ogrodniczego wyodrębniono w tym roku Salon Kontraktacji Ogrodniczych PRO-HORTI . PRO – HORTI potrwa od 2 – 5 października 2008.

opr. MS/Wrp.pl
źródło: www.farma.mtp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności