fbpx
Strona głównaPozostałeFarma 2008: Nowocześnie, kompleksowo i fachowo

Farma 2008: Nowocześnie, kompleksowo i fachowo

W dniach 3-5 października br. odbędą się Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich “FARMA”. Honorowy Patronat nad FARMĄ objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. N

Podczas tegorocznej edycji Targów FARMA wystawcy z 13 krajów (Polska, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Turcja, Szwecja oraz Włochy) zaprezentują nowości rynkowe oraz bogatą ofertę maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji zwierzęcej, wyposażenia budynków inwentarskich oraz budownictwa inwentarskiego. Będzie można zapoznać się także z szeroką ofertą producentów i dystrybutorów pasz, dodatków paszowych, sprzętu i preparatów weterynaryjnych, a także zwierzęcego materiału hodowlanego.

FARMA niesie ze sobą ogromny potencjał wiedzy z zakresu chowu i hodowli zwierząt. Potencjał, który dzięki wsparciu inwestycji w gospodarstwach rolnych, jest coraz częściej wykorzystywany i wpływa na wzrost konkurencyjności polskich obszarów wiejskich. Targom FARMA co roku przyświeca tylko jeden cel – zaprezentować produkty i rozwiązania usprawniające pracę w gospodarstwie hodowlanym tak, by funkcjonowało lepiej, nowocześniej i przynosiło zyski.

Targi to doskonała okazja do zapoznania się z nowosciami – produktami, usługami i rozwiązaniami, które właśnie wprowadzane są na polski rynek. Wszystkie nowosci opatrzone będą specjalnym znakiem NOWOŚĆ FARMA 2008.

Rolnicy, którzy przyjadą w tym roku do Poznania, będą mogli nie tylko zapoznać się z nowościami rynkowymi, a także skorzystać z fachowej konsultacji doradców, reprezentujących największe w Polsce instytucje wspierające rolnictwo oraz małą przedsiębiorczość. Będzie można również zasięgnąć porad, w jaki sposób skorzystać z dostępnych środków Unii Europejskiej. Dodatkowo przygotowaliśmy bogaty program interesujących seminariów, warsztatów i wystaw, podejmujących aktualne zagadnienia.

Równocześnie z targami FARMA odbędzie się XXIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych – specjalistyczna wystawa dorobku polskich hodowców. Tradycyjnie zaprezentowane zostaną najbardziej wartościowe okazy zwierząt hodowlanych, a grono specjalistów przyzna tytuły championa dla najlepszych sztuk.

Ponadto specjalnie dla sektora ogrodniczego wyodrębniono w tym roku Salon Kontraktacji Ogrodniczych PRO-HORTI . PRO – HORTI potrwa od 2 – 5 października 2008.

opr. MS/Wrp.pl
źródło: www.farma.mtp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.