fbpx
Strona głównaWiadomościeWoP – nowa aplikacja ARiMR do składania wniosków

eWoP – nowa aplikacja ARiMR do składania wniosków

31 sierpnia 2021 r roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictw uruchomiła nową aplikację eWoP, która umożliwia rolnikom składanie przez Internet wniosków o wypłatę pomocy przyznanej na działania inwestycyjne i premiowe finansowane z budżetu PROW 2014 – 2020.

To, jak podkreśla ARiMR, kolejne obok aplikacji eWniosekPlus cyfrowe narzędzie, które nie wymaga przygotowania i wysyłania dokumentów w formie papierowej.

ARiMR wprowadziła możliwość złożenia wniosku o płatność z PROW 2014 – 2020 za pomocą aplikacji eWoP. Zapewni to efektywną elektroniczną komunikację między beneficjentem a Agencją, a także usprawni proces weryfikacji dokumentów, co w rezultacie przyspieszy wypłaty środków finansowych.

– Od końca sierpnia br. elektroniczne wnioski o płatność można składać w ramach następujących działań: wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych, wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój, wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof, wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof, pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników, pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich, pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw, wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej – informuje Biuro Prasowe ARiMR

Portal eWoP umożliwia między innymi złożenie wniosku o płatność wraz z załącznikami, a także ewentualnych korekt, wyświetlenie listy zapisanych i wysłanych wniosków lub korekt, przegląd wiadomości i powiadomień wysyłanych przez ARiMR do rolnika.

Do eWoP można logować się za pomocą posiadanego już loginu i hasła, które używane były dotąd przy korzystaniu z aplikacji eWniosekPlus czy IRZPlus.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]