Europejskiej sławy florysta w Polsce

Podczas otwartego pokazu florystycznego w dniu 1 marca 2007 roku, który odbędzie w na terenie Rynku Hurtowego Bronisze pod Warszawą, Gregor Lersch, jeden z najwybitniejszych florystów europejskich będzie na oczach publiczności tworzył niepowtarzalne w formie, kształcie i doborze materiału wiązanki ślubne. N

Bukiety ślubne są jednymi z najpiękniejszych kompozycji florystycznych. Wykonywane są ze wszystkich rodzajów kwiatów, a artyści wykorzystując talent i umiejętności chętnie sięgają do klasyki. Inspiracją dla florystów są także kolory i gatunki kwiatów. Bardzo często kompozycja łączy w sobie aktualnie obowiązujące trendy i upodobania artysty.

Podczas pokazu, prowadzonego przez Gregora Lerscha będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami we florystyce ślubnej.

Na Rynku Hurtowym w Broniszach pokazowi Gregora Lerscha towarzyszyć będzie wystawa kompozycji Polskiej Szkoły Forystycznej. Będą dekoracje do chrztu, bukiety okazjonalne oraz florystyka pogrzebowa.

Florysta weźmie udział w pokazie na zaproszenie Polskiej Szkoły Florystycznej z Poznania. Jest to jedyna zarejestrowana w Polsce szkoła wydająca certyfikaty uznawane w Europie. Szkoła jest członkiem Federacji Florystów Niemieckich (FDF). System kształcenia obejmuje trzy poziomy: młodszy florysta, florysta, mistrz florystyki.

Pokaz odbędzie się w hali kwiatowej Rynku Hurtowego Bronisze 1 marca 2007(środa) – początek godz. 11.00.

Gregor Lersch uczeń Florystycznej Szkoły Mistrzów w Bonn – Friesdorf. Od 1976 roku utrzymuje się w ścisłej czołówce mistrzowskiej, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. G. Lersch ma w dorobku ponad 70 medali otrzymanych na prestiżowych konkursach. Jest autorem wielu publikacji albumowych. Prowadzi wykłady w kilkudziesięciu krajach. Jest jednym z najlepszych florysów, którzy specjalizują się we florystyce ślubnej.

Źródło: Małgorzata Skoczewska, Rynek Hurtowy Bronisze
Opr. MS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności