fbpx
Strona głównaPozostałeEuropejskiej sławy florysta w Polsce

Europejskiej sławy florysta w Polsce

Podczas otwartego pokazu florystycznego w dniu 1 marca 2007 roku, który odbędzie w na terenie Rynku Hurtowego Bronisze pod Warszawą, Gregor Lersch, jeden z najwybitniejszych florystów europejskich będzie na oczach publiczności tworzył niepowtarzalne w formie, kształcie i doborze materiału wiązanki ślubne. N

Bukiety ślubne są jednymi z najpiękniejszych kompozycji florystycznych. Wykonywane są ze wszystkich rodzajów kwiatów, a artyści wykorzystując talent i umiejętności chętnie sięgają do klasyki. Inspiracją dla florystów są także kolory i gatunki kwiatów. Bardzo często kompozycja łączy w sobie aktualnie obowiązujące trendy i upodobania artysty.

Podczas pokazu, prowadzonego przez Gregora Lerscha będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami we florystyce ślubnej.

Na Rynku Hurtowym w Broniszach pokazowi Gregora Lerscha towarzyszyć będzie wystawa kompozycji Polskiej Szkoły Forystycznej. Będą dekoracje do chrztu, bukiety okazjonalne oraz florystyka pogrzebowa.

Florysta weźmie udział w pokazie na zaproszenie Polskiej Szkoły Florystycznej z Poznania. Jest to jedyna zarejestrowana w Polsce szkoła wydająca certyfikaty uznawane w Europie. Szkoła jest członkiem Federacji Florystów Niemieckich (FDF). System kształcenia obejmuje trzy poziomy: młodszy florysta, florysta, mistrz florystyki.

Pokaz odbędzie się w hali kwiatowej Rynku Hurtowego Bronisze 1 marca 2007(środa) – początek godz. 11.00.

Gregor Lersch uczeń Florystycznej Szkoły Mistrzów w Bonn – Friesdorf. Od 1976 roku utrzymuje się w ścisłej czołówce mistrzowskiej, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. G. Lersch ma w dorobku ponad 70 medali otrzymanych na prestiżowych konkursach. Jest autorem wielu publikacji albumowych. Prowadzi wykłady w kilkudziesięciu krajach. Jest jednym z najlepszych florysów, którzy specjalizują się we florystyce ślubnej.

Źródło: Małgorzata Skoczewska, Rynek Hurtowy Bronisze
Opr. MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.