fbpx
Strona głównaSensacjeEFR: W kierunku ministra rolnictwa poleciały jaja, 22.03.2023

EFR: W kierunku ministra rolnictwa poleciały jaja, 22.03.2023 [video]

W Jasionce koło Rzeszowa odbywa się właśnie Europejskie Forum Rolnicze. W debacie dotyczącej nowej Wspólnej Polityki Rolnej wziął udział minister rolnictwa Henryk Kowalczyk, w stronę którego poleciały jaja.

Minęło ledwie kilka dni od incydentu podczas kieleckich targów Agrotech, kiedy to rolnicy “przywitali” ministra Henryka Kowalczyka, mówiąc eufemistycznie, dość nieprzyjemnie. Równie nieprzyjemne powitanie zgotowali oni ministrowi Kowalczykowi w Jasionce. W stronę polityka poleciały jaja.

W pewnym momencie debaty kilku zgromadzonych na sali rolników założyło żółte koszulki wskazujące na przynależność do Oszukanej Wsi. Zaczęli skandować “Judasze, Judasze”, po czym jeden z nich zaczął ciskać w stronę ministrów jajami, nie trafiając jednak w żadnego z prelegentów.

Rolnicy stwierdzili, że minister Kowalczyk nie ma prawa wypowiadać się na Podkarpaciu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.