Europejskie Forum Rolnicze 2019

10 stycznia rozpoczęła się rejestracja na II. edycję Europejskiego Forum Rolniczego, które odbędzie się w dniach 1-2 marca 2019 roku w Centrum G2A Arena w Jasionce/k. Rzeszowa.

Jak podkreślają organizatorzy – Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej jest to jedno z największych wydarzeń w branży rolno-spożywczej w Polsce.

W programie tegorocznego Forum zaplanowana została miedzy innymi debata z Philem Hoganem, komisarzem UE ds. rolnictwa na temat kształtu Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku.

Aby wziąć udział w Europejskim Forum Rolniczym, należy zarejestrować się przez stronę internetową www.forum-jasionka.pl. Rejestracja składa się z dwóch etapów – w pierwszym należy wypełnić formularz rejestracji, a następnie zatwierdzić link do rejestracji, który przyjdzie drogą e-mailową. W drugim etapie zgłoszenie zostanie sprawdzone przez biuro organizatora Forum. Na podany e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w rejestracji przed rozpoczęciem Forum – informuje EFRWP.

Źródło: EFRWP