fbpx

Europejskie Forum Rolnicze 2019

10 stycznia rozpoczęła się rejestracja na II. edycję Europejskiego Forum Rolniczego, które odbędzie się w dniach 1-2 marca 2019 roku w Centrum G2A Arena w Jasionce/k. Rzeszowa.

Jak podkreślają organizatorzy – Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej jest to jedno z największych wydarzeń w branży rolno-spożywczej w Polsce.

W programie tegorocznego Forum zaplanowana została miedzy innymi debata z Philem Hoganem, komisarzem UE ds. rolnictwa na temat kształtu Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku.

Aby wziąć udział w Europejskim Forum Rolniczym, należy zarejestrować się przez stronę internetową www.forum-jasionka.pl. Rejestracja składa się z dwóch etapów – w pierwszym należy wypełnić formularz rejestracji, a następnie zatwierdzić link do rejestracji, który przyjdzie drogą e-mailową. W drugim etapie zgłoszenie zostanie sprawdzone przez biuro organizatora Forum. Na podany e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w rejestracji przed rozpoczęciem Forum – informuje EFRWP.

Źródło: EFRWP

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.