Euro Tier 2016 zapowiada się imponująco

EuroTier to targi dla wszystkich tych, którzy bezpośrednio lub pośrednio związani są lub interesują się chowem i hodowlą zwierząt. Tegoroczna edycja to kolejne nowości zapowiadane przez organizatorów, udogodnienia dla odwiedzających i już w tej chwili potwierdzonych 2400 wystawców z 54 krajów.

Według organizatorów, tegoroczna edycja ma zgromadzić ok. 2500 wystawców z całego świata. Co prawda do targów zostało jeszcze ponad 4 miesiące, ale już teraz można zacząć się szykować do tego największego dla zainteresowanych produkcją zwierzęcą targów. W tym roku targi odbędą się w dniach 15-18 listopada. Już teraz swój udział potwierdziło ok 2400 wystawców z 54 krajów, najwięcej z nich pochodzi z Holandii (230), Chin (170), Francji (150), Włoch (130) i Turcji (60).

Prezentowana na targach Euro Tier oferta to najbardziej innowacyjne rozwiązania dla hodowców zwierząt gospodarskich. Obejmuje ona swoim zakresem wszystkie etapy i obszary produkcji: zarówno dotyczące stada hodowlanego i technologii reprodukcji, jak i pasz (produkcja oraz przechowywanie), pomieszczenia dla zwierząt, technologie kontrolowania klimatu i środowiska, maszyny stosowane przy hodowli bydła, maszyny i urządzenia związane z usuwaniem i przechowywaniem gnojowicy i obornika, a także sprzęt związany z dojeniem, przetwórstwem żywności, pielęgnacją zwierząt, i wiele innych.

Dodatkowo, na miejscu będzie również część targów poświęcona biopaliwom oraz odnawialnym źródłom energii dzięki współpracy przy organizacji targów DLG z EnergyDecentral. Na miejscu możemy spodziewać się również wystawców z mniej popularnych działów sektora produkcji zwierzęcej, takich jak np. akwakultura.

Targi EuroTier to zarówno świetna okazja do sprawdzenia najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych w branży produkcji zwierzęcej, jak i świetna platforma wymiany informacji, nawiązania kontaktów biznesowych, czy ogromne źródło wiedzy dzięki merytorycznym panelom i prezentacjom, które będą miały miejsce w trakcie targów.

Euro Tier to cykliczna impreza, odbywa się ona co dwa lata w Hanowerze. Poprzednia edycja zakończyła się sukcesem, pisaliśmy o niej na naszej stronie (http://www.wrp.pl/eurotier-na-finiszu-polska-na-11-miejscu/).

źródło: DLG