Energia odnawialna w centrum uwagi Szczecina

Już po raz czwarty odbędzie się w Szczecinie konferencja popularno-naukowa pt. Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”. Wydarzenie towarzyszy Targom Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej, a jego organizatorami są Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Ośrodek Szkoleniowo – Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, wspólnie z Międzynarodowymi Targami Szczecińskimi (MTS).”

Konferencja odbędzie się 16 marca 2012 r. w godz. 11.30 – 16.00 w hali MTS przy ul. Struga 6-8 w Szczecinie. Organizatorzy do udziału w obradach zapraszają przede wszystkim przedstawicieli środowisk związanych z tematyką targów, od administracji publicznej, uczelni, po przedsiębiorców i rolników, tak z kraju, jaki i z zagranicy.

Celem konferencyjnego spotkania jest przedstawienie najnowocześniejszych rozwiązań związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, co w konsekwencji ułatwi podejmowanie decyzji biznesowych, które już bezpośrednio przełożą się na rozwój gospodarczy województwa zachodniopomorskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny (opłata jedynie za wstęp na teren MTS). Program konferencji oraz karta zgłoszenia są do pobrania na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego www.wzp.pl, w zakładce Wydział Infrastruktury i Transportu, Polityka Energetyczna.

Ostateczny termin potwierdzenia obecności upływa z dniem 2 marca 2012 r.
Zgłoszenia i informacje należy kierować pod adresem marzena.piotrowska@mts.pl lub przesłać faksem na numer +48 91 464 44 02.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności