fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościEkstraklasa: Zawodnikiem meczu... traktor John Deere

Ekstraklasa: Zawodnikiem meczu… traktor John Deere

Nietypowy przebieg miało głosowanie na zawodnika meczu po ekstraklasowym spotkaniu Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk. Otóż wygrał w nim… odśnieżający murawę traktorek.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i zapewne nie z tego powodu je zapamiętamy. W internetowym głosowaniu na zawodnika meczu zorganizowanym na oficjalnym profilu Lechii z ogromną przewagą nad nominowanymi zawodnikami wygrał bowiem traktorek John Deere, który prawdopodobnie uratował mecz odbywający się w ekstremalnie trudnych warunkach.

Spotkanie zostało przerwane w 25 minucie z powodu śnieżycy. Na murawie zamiast zawodników pojawiły się odpowiednie służby, a wśród nich wspomniana maszyna. Sprawę wykorzystały osoby odpowiedzialne za media społecznościowe, które do zestawu do głosowania wytypowały Friesenbichlera, Zwolińskiego, Conrado oraz wspomniany traktor, który odśnieżał murawę. Jak widać wybór był wyjątkowo słuszny.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.