fbpx
Strona głównaPrawo i finanseNajnowsze informacjeEkoschematy: Wysokość wsparcia, zasady łączenia i wykluczania - szkolenie

Ekoschematy: Wysokość wsparcia, zasady łączenia i wykluczania – szkolenie

“Ekoschematy – mechanizmy wsparcia bezpośredniego dochodów gospodarstw rolniczych” to temat kolejnego szkolenia organizowanego w lutym przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Szkolenie odbędzie się w dniu 15 lutego.  

Jak zwykle w szkoleniu będzie można wziąć udział stacjonarnie, w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji KOPDR, oraz online, po rejestracji przy użyciu linku: https://kpodr.clickmeeting.com/mechanizmy-wsparcia-dochodow-gospodarstw-rolniczych-ekoschematy2/register  

Program szkolenia będzie podzielony na poszczególne zagadnienia: 

  Ekoschematy – nowy rodzaj dobrowolnych, płatnych praktyk 

 – Krótka charakterystyka ekoschematów – praktyki objęte wsparciem, kryteria dostępu, szacunkowa wysokość wsparcia 

 – Zasady łączenia ekoschematów oraz wykluczenia 

Szkolenie, które odbędzie się w godzinach 10.00-12.00 poprowadzi Łukasz Piotrowski, główny specjalista ds. ekonomiki, KPODR w Minikowie. 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.