Eko-technologie w natarciu – misja gospodarcza do Danii wyrusza

Eko-technologia święci coraz większe triumfy na rodzimym rynku. Będzie można przekonać się o tym już 26. listopada podczas targów Agromek w Danii. Seminarium branży eko-technologii, organizowane przez PARR SA będzie świetną okazją do zyskania cennej wiedzy i nawiązania kontaktów biznesowych.

Targi Agromek w Danii to jedna z największych imprez wystawienniczych sektora rolnego w Europie. Jest to okazja zaprezentowania swojej oferty, a przede wszystkim, do nawiązania kontaktów i relacji biznesowych z zagranicznymi firmami. Jest to również szansa na skuteczną promocję regionu. Skorzystała z tego Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, organizując misję gospodarczą do Danii.

W ramach misji zaplanowano seminarium biznesowe na targach Agromek. PARR SA wraz z Polsko-Duńską Izbą Gospodarczą przedstawią charakterystykę polsko-duńskich stosunków gospodarczych, w tym możliwości współpracy biznesowej, badawczej i technologicznej dla partnerów w obu krajach. Będzie to również okazja do promocji Pomorza, prezentacji jego potencjału w branży eko-technologii, ochrony środowiska i OZE.

Na targi, wraz z organizatorami misji, pojedzie delegacja 5 pomorskich firm z branży. Zaprezentują one swoje produkty i usługi. Będą to: Ekoinbud, Ekowat, Flowair, Stakom i SolPower. W ramach wymiany dobrych praktyk uczestnicy misji gospodarczej odwiedzą również Agro Business Park, ProjectZero oraz odbędą wizytę studyjną do firmy Danfoss.

W świetle unijnych wymogów ograniczenia emisji CO2, dążenia do redukcji zużycia energii w firmach i wykorzystaniu coraz większej ilości źródeł OZE, seminarium organizowane przez PARR SA może okazać się cennym źródłem wiedzy i nowych kontaktów.
Seminarium zaplanowano na środę, 26 listopada o godz. 15:00 w Hali M. Szczegóły dotyczące seminarium, program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: http://sse.slupsk.pl/index.php/en/zone/eu-projects/invest-in-pomerania-2/703-polish-experience-on-eco-technologies-seminar
Patronem honorowym projektu misji gospodarczej w Danii są: Ministerstwo Gospodarki, Marszałek Województwa Pomorskiego. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Misje wspiera również Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza.
Renata Struzik, źródło: SSSE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności