EcoLine w dobrej cenie

Stoll FE EcoLine to linia ładowaczy przeznaczona dla ciągników o mocach 35 – 80 kW (45 – 110 KM). Dzięki zintegrowanej konstrukcji, zawierającej wewnątrz profili nośnych hydraulikę oraz wszystkie delikatne elementy sterowania doskonale nadają się do mniejszyc3h maszyn i pracy w małych pomieszczeniach.

Producent pomyślał również o łatwym, beznarzędziowym montażu narzędzi roboczych. Obsługa ryglowania i odryglowania sworzni na narzędziowej ramie szybkiej wymiany odbywa się z boku – od zewnątrz narzędzia i ramion nośnych. Nie ma konieczności wchodzenia pomiędzy narzędzie a konstrukcję ładowacza, co znacznie podnosi bezpieczeństwo obsługi.
Warto zwrócić uwagę, że również montaż całego urządzenia do rozłącznych zaczepów głównych odbywa się beznarzędziowo, a wsporniki montażowe pozwalają na stabilne podparcie odpinanego ładowacza. Również szybkozłącze hydrauliczne jest rozwiązaniem beznarzędziowym, a jego zwarta konstrukcja nie tylko ułatwia montaż i demontaż, ale również podnosi żywotność uszczelnień w zaworach rozłącznych.

Wszystkie skojarzenia łożyskowe posiadają tuleje z metali kolorowych, smarowane poprzez punkty smarne. Gwarantuje to żywotność tak ważną dla stabilności pracy w górnym wysięgu. Wszystkie ładowacze są dostępne są w wersji hydraulicznej albo z mechanicznym prowadzeniem równoległym, tak wygodnym podczas dziesiątek powtórzeń w pracy przeładunkowej.
Ładowacze obsługiwane mogą być za pomocą dźwigni obsługującej zawory hydrauliczne lub poprzez nowoczesny joystick wielofunkcyjny, o wyjątkowo ergonomicznym układzie przycisków.

Ładowacze dostępne są w czterech wielkościach – FE 650, 750, 850 oraz FE 950 i udźwigu maksymalnym od 1400 do 1990 kg w dolnym położeniu ramienia.

Opcjonalnie dostępna jest również kamera montowana nad narzędziem, pozwalająca na precyzyjną pracę w zakurzonym magazynie.
Producent deklaruje, że konstrukcja została tak przemyślana, aby zachować korzystną proporcję ceny do jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności