Dzień otwarty SGGW

Uczniów, których czeka podjęcie ważnej decyzji jakie przedmioty zdawać na maturze oraz jaką uczelnię i kierunek studiów wybrać zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. SGGW dla kandydatów na studia ma do zaoferowania 34 interesujące kierunki studiów.

Najbliższy Dzień otwarty dla kandydatów na studia w SGGW odbędzie się w sobotę 8 lutego br., w godz. od 11.00 do 14.00. w Auli Kryształowej (bud. 9) w kampusie uczelni przy ul. Nowoursynowskiej 166.
Kandydaci na studia będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami poszczególnych kierunków, a także z nauczycielami akademickimi. To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się jak się studiuje na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju. Maturzyści otrzymają także informatory i materiały informacyjne o kierunkach studiów. Młodzież otrzyma pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach i zasadach rekrutacji. Tym kandydatom, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy,  uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na głównej stronie www.sggw.pl  i można rozpocząć wirtualny spacer po uczelnianym kampusie. Uczelnia prowadzi także profile na portalach: 
Facebook www.facebook.com/SGGW.Warszawa
oraz YouTube www.youtube.com/user/SGGWWULStv
Podczas spotkania będzie można porozmawiać z wykładowcami wszystkich kierunków studiów, w tym także tych najnowszych, czyli uruchomionych w ostatnich dwóch latach: Bezpieczeństwo żywności, Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich, Inżynieria ekologiczna, Żywienie człowieka i ocena żywności, Bioinżynieria zwierząt oraz Gastronomia i hotelarstwo.
dr inż. Krzysztof Szwejk
Rzecznik prasowy SGGW