Dwudziestoletni okres kredytowania

Obniżona opłata za prowadzenie rachunku, kredyt inwestycyjny na zakup maszyn rolniczych nawet na 20 lat i wysokie oprocentowanie lokowanych oszczędności. To najważniejsze elementy kierowanej do rolników oferty PKO Banku Polskiego.

Do 30 września rolnicy indywidualni, którzy otworzą rachunek bieżący w ramach pakietu Biznes Rozwój, zapłacą za prowadzenie konta 9 zł miesięcznie zamiast 28 zł. Pakiet zapewnia wygodny dostęp do gotówki dzięki największej sieci bankomatów w Polsce oraz możliwość korzystania z dopuszczalnego salda debetowego już od chwili otwarcia rachunku.
Biznes Rozwój to także konkurencyjne warunki. Klienci bez dodatkowych opłat mogą m.in. korzystać z dostępu do rachunku w ramach bankowości elektronicznej, internetowych przelewów do ZUS oraz US, wpłatomatów oraz platformy do prowadzenia księgowości przez 6 miesięcy. Dodatkową korzyścią dla rolników jest możliwość dokonywania bezpłatnych wpłat zamkniętych. Klienci sami wybierają ich wartość, częstotliwość oraz sposób realizacji usługi. Wpłat można dokonywać w oddziałach Banku i automatycznych wrzutniach lub zdecydować się na odbiór gotówki bezpośrednio z gospodarstwa.
Kolejnym udogodnieniem dedykowanym rolnikom jest uelastyczniony kredyt inwestycyjny MSP. W przypadku, gdy udzielany jest na zakup lub refinansowanie zakupu nowych albo używanych maszyn rolniczych, suma okresu kredytowania i wieku kredytowanej maszyny może sięgać nawet 240 miesięcy. Oznacza to, że rolnicy kupujący nowy kombajn lub traktor skorzystają z niskiej raty i najdłuższego na rynku, dwudziestoletniego okresu kredytowania.
 
AT na podstawie informacji prasowej PKO BP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności