fbpx
Strona głównaSensacjeDwaj motocrossowcy zderzyli się jeżdżąc po... polu uprawnym

Dwaj motocrossowcy zderzyli się jeżdżąc po… polu uprawnym

Do wyjątkowo pechowego zdarzenia doszło w miejscowości Zabiele w okolicach Radzynia Podlaskiego. Dwaj młodzi motocrossowcy w wieku 18 i 22 lat zderzyli się tam na polu uprawnym trafili do szpitala.

Wypadek miał miejsce w piątkowy wieczór; mężczyźni spotkali się, aby wspólnie pojeździć motocyklami crossowymi. Niestety w pewnym momencie doszło do zderzenia, a kierowcy z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Od mężczyzn pobrano próbki krwi, aby wyjaśnić, czy nie byli przypadkiem pod wpływem alkoholu. Obecnie bowiem nie są znane przyczyny zdarzenia.

zabiele wypadek motocross

Policja apeluje o ostrożność i zdrowy rozsądek zarówno podczas poruszania się na drogach publicznych jak i tego typu “zabaw”. Ponadto warto wspomnieć, że tego typu zabawy, jeżeli dochodzi do nich bez zgody właściciela pola, są nielegalne i grożą za nie kary.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.