DuPont najbardziej podziwiany…

Firma DuPont czwarty rok z rzędu znalazła się w pierwszej pięćdziesiątce zestawienia „Najbardziej podziwianych firm na świecie” według magazynu Fortune.

Zgodnie z wynikami zestawienia magazynu Fortune, DuPont został uznany za jedną z pięćdziesięciu najbardziej podziwianych firm na świecie – czwarty raz z rzędu. Lista została opublikowana 28 lutego br.
DuPont zajął 41 miejsce w rankingu Fortune Top 50 „Najbardziej podziwiane firmy na świecie”. Swoją pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza szczególnie szerokiej rozpoznawalności i dobrej reputacji korporacyjnej. Drugi rok z rzędu DuPont jest też jedyną firmą z sektora uwzględnioną w zestawieniu. Lista przedsiębiorstw dostępna jest online, zostanie też opublikowana 18 marca w najnowszym numerze magazynu Fortune. 
We współpracy z The Hay Group, Magazyn Fortune wytypował oraz dokonał klasyfikacji przedsiębiorstw do raportu, opierając się na analizie 1 400 firm z listy Fortune 1000 oraz 500 firm spoza USA z globalnej bazy Fortune 500. The Hay Group wskazało następnie po 15 największych przedsiębiorstw z każdej branży na poziomie międzynarodowym oraz po10 największych firm z każdej branży w Stanach Zjednoczonych. Łącznie oceniano 687 firm z 30 państw. 
 
Lista Top 50 „Najbardziej podziwianych firm na świecie” magazynu Fortune dostępna jest pod adresem: http://money.cnn.com/magazines/fortune/most-admired/2013/list/

Źródło: DuPont

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności