DUDA na targach w Kolonii

Polski Koncern Mięsny DUDA wziął udział w jednej z największej na świecie imprezie targowej dla branży spożywczej – ANUGA, które odbyły się w październiku w Kolonii. Wydarzenie to każdego roku przyciąga największe firmy spożywcze – producentów i dystrybutorów żywności – oraz specjalistów z tego sektora. Tegoroczną imprezę odwiedziło 6 522 wystawców z 98 krajów, a liczba odwiedzających przekroczyła 153 500 gości z 180 krajów.

Polski Koncern Mięsny DUDA od kilku lat uczestniczy w tej prestiżowej imprezie, prezentując swoje produkty przed międzynarodową publicznością. Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyła się wieprzowina, ale równie wołowina oraz dziczyzna budziły zainteresowanie. PKM DUDA SA był jedną z niewielu polskich firm mięsnych na tej imprezie.
– Udział w targach daje możliwość nawiązania nowych, interesujących kontaktów handlowych na całym świecie, które często przeradzają się w długoterminową współpracę, a ANUGA należy właśnie do tych imprez, które zawsze przynoszą wymierny skutek handlowy. Pobyt w Kolonii był dla nas równie świetną okazją do spotkania się z naszymi
dotychczasowymi kontrahentami i wymiany spostrzeżeń na temat tego, co aktualnie dzieje się w branży, a to zawsze jest niezwykle cenne – podkreśla Maciej Duda Prezes Zarządu PKM DUDA S.A.


Informacje dodatkowe:
Polski Koncern Mięsny DUDA jest grupą powiązanych kapitałowo firm sektora rolno – spożywczego z terenu całej Polski. Liderem Grupy, która zatrudnia obecnie ponad 2500 osób, jest Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie – od 2002 roku spółka giełdowa. Od 2006 r. Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. inwestuje na Ukrainie. Zakłady produkcyjne Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA posiadają uprawnienia unijne oraz wdrożony system HACCP. Grupa eksportuje swoje produkty m.in. do większości krajów Unii Europejskiej, a także na rynki Dalekiego Wschodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności