Drożeją opony rolnicze i leśne Trelleborg

Już od nowego, 2017 roku opony rolnicze i leśne Trelleborg podrożeją o 5%. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, decyzja ta jest podyktowana podwyżkami cen surowców do ich produkcji.

Trelleborg ogłosił 5% podwyżkę cen na asortyment opon rolniczych i leśnych w Europie, która wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2017 roku. Podwyżka cen, obejmująca opony marki Trelleborg do zastosowań rolniczych i leśnych, jest podyktowana ostatnimi podwyżkami cen surowców używanych do produkcji opon.

Trelleborg Wheel Systems to światowy dostawca opon i kompletnych systemów kół do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych i innych pojazdów do transportu i magazynowania materiałów. Firma oferuje wysoko wyspecjalizowane rozwiązania, tworząc wartość dodaną dla klientów. Trelleborg jest partnerem wszystkich wiodących producentów ciągników i maszyn rolniczych. Roczna sprzedaż wynosi około 4315 milionów koron szwedzkich (461 milionów euro). W swoich zakładach produkcyjnych we Włoszech, na Łotwie, w Chinach, Sri Lance, Szwecji i USA Treleborg zatrudnia 3 295 pracowników. www.trelleborg.com/wheels

źródło: Trelleborg