fbpx
Strona głównaSensacjeDramat w Rychwałdzie. Rolnika przygniótł traktor

Dramat w Rychwałdzie. Rolnika przygniótł traktor

Do śmiertelnego w skutkach wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło 19 września wieczorem w miejscowości Rychwałd w powiecie tarnowskim.

Zdarzenie miało miejsce podczas prac polowych podczas prac polowych. 56-letni mężczyzna, siedzący za kierownicą ciągnika rolniczego, został przygnieciony przez pojazd, który na stromym wzniesieniu przewrócił się i przygniótł poszkodowanego.

– Na miejscu wypadku działały jednostki OSP z Lichwina i Pleśnej oraz dwa zastępy strażaków z Tarnowa. Wydobyli poszkodowanego spod pojazdu i udzielali mu pierwszej pomocy. Po przybyciu pogotowia ratownicy medyczni próbowali go reanimować. Niestety odniósł zbyt poważne obrażenia i nie udało się go uratować – mówi, cytowany przez Radio ESKA mł. bryg. Marcin Opioła z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.