fbpx
Strona głównaWiadomościDramat rolników z Podlasia. Spłonął dom, stodoła i maszyny rolnicze

Dramat rolników z Podlasia. Spłonął dom, stodoła i maszyny rolnicze

Do pożaru domu i przylegającej do niego stodoły doszło 19 stycznia w podlaskiej miejscowości Czerwonka (gmina Suchowola). Straty są ogromne.

Strażacy na pomoc wezwani zostali o godz. 2 w nocy. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że płonie niezasiedlony na szczęście budynek mieszkalny i przyległa do niego stodoła, która służyła do przechowywania maszyn rolniczych.
– Budynki praktycznie w całości zostały strawione przez ogień. Udało się nie dopuścić ognia do stojącej w bliskim sąsiedztwie obory, w której znajdowały się zwierzęta gospodarskie – informują druhowie z OSP Suchowola.
Na miejscu działało siedem strażackich zastępów. Akcja gaśnicza trwała 3 godziny, na szczęście nikt w jej trakcie nie doznał obrażeń. Przyczynę pożaru ustali policyjne dochodzenie.
Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.