Dożynki Claas z ubezpieczeniami w tle

W dniach 27 i 28 sierpnia 2016 r., w głównej siedzibie Claas Polska (Niepruszewo k. Buku, przy ul. Świerkowej 7) odbędą się dożynki, które zwieńczą tegoroczne żniwa. Nie zabraknie na nich również Concordii Ubezpieczenia, wieloletniego i solidnego partnera agrobiznesu. Podczas tego wydarzenia rolnicy będą mogli porozmawiać z ekspertami Concordii na temat ochrony i tajników likwidacji szkód z udziałem maszyn rolniczych. Najmłodsi natomiast będą mieli okazję zmierzyć się w zawodach małych traktorków firmy Claas.

Wydarzenie poprowadzi Marta Manowska, gospodarz polskiej edycji programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”. Dożynki 2016 będą miały charakter teoretyczno – edukacyjny, jak również praktyczno – rozrywkowy.

W programie imprezy każdego dnia na przybyłych czekać będą, m.in.: prezentacja nowości CLAAS, instruktaże z posprzedażowej obsługi maszyn, liczne panele informacyjno-dyskusyjne, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i występ lubianych artystów polskiej sceny rozrywkowej: Czadoman i MIG.

Źródło: Concordia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności