Dożynki Claas już za tydzień

Już w kolejny weekend, 27-28 sierpnia zapraszamy na dożynki organizowane przez firmę Claas. Na miejscu czeka nas moc atrakcji: począwszy od pokazów maszyn, poprzez instruktaże ich obsługi, i merytoryczne panele dyskusyjne, aż do konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Firma CLAAS zaprasza wszystkich chętnych do udziału w organizowanej przez nią imprezie wieńczącej żniwa 2016. Odbędzie się ona w głównej polskiej siedzibie firmy, w Niepruszewie k.Buku, przy ul. Świerkowej 7, w dniach 27 i 28 sierpnia 2016 r. w godz. 8.30-18.00.

Imprezę poprowadzi prezenterka Marta Manowska – gospodarz polskiej edycji „Rolnik szuka żony”. Wydarzenie będzie miało zarówno charakter teoretyczny, edukacyjny, jak i praktyczny oraz rozrywkowy.

Przyjdź i poznaj bliżej nowości produktowe CLAAS, zobacz, jak od kuchni wygląda tu produkcja maszyn i przekonaj się, że od teorii do praktyki nie jest aż tak daleko!.

Weź udział w licznych atrakcjach i wygraj cenne nagrody. W programie imprezy każdego dnia m.in.:

 • Prezentacja nowości CLAAS
 • Prezentacja polowa maszyn partnerów wraz z ciągnikami CLAAS
 • Instruktaże z posprzedażowej obsługi maszyn
 • Panele informacyjno-dyskusyjne, m.in. najnowsze informacje dotyczące programów unijnych dla rolników; nowoczesne rozwiązania precyzyjnego rolnictwa
 • Konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami:
  • 10 ciągników CLAAS na 150 mth
  • 4 dwuosobowe wycieczki do Francji – zwiedzanie fabryki ciągników CLAAS, wyścig 24h Le Mans, kabaret Moulin Rouge, Wieża Eiffla
  • 10x voucherów na zakupy w sklepie CLAAS o wartości 1000 PLN.

Występ znanych i lubianych artystów polskiej sceny rozrywkowej: Czadoman i MIG.

Aby móc uczestniczyć we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez organizatorów, wcześniej należy się zarejestrować na stronie internetowej firmy (http://www.claas.pl/swiat-claas/prad/harvest_festival), aby potwierdzić swoje uczestnictwo w imprezie.

Źródło: CLAAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności