fbpx
Strona głównaWiadomościDostawczak wjechał w tył traktora

Dostawczak wjechał w tył traktora

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji z udziałem ciągnika rolniczego i samochodu dostawczego doszło 19 stycznia na drodze na krajowej nr 15 w wielkopolskiej miejscowości Czarny Sad.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 17:50. Podczas rozpoznania ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów – traktora marki Zetor, który leżał w rowie i samochód osobowego Renault Master, za którego kierownicą siedziała 35-letnia kobieta. W zdarzeniu brały udział cztery osoby.
– Jedna osoba poniosła obrażenia i znajdowała się pod opieką personelu medycznego. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Strażacy w rozbitych pojazdach odłączyli akumulatory, następnie wsparli funkcjonariuszy policji w zakresie kierowania ruchem drogowym – informuje st. kpt. Tomasz Patryas z KP PSP w Krotoszynie.
Kierujący pojazdami byli trzeźwi, a sprawczyni została ukarana mandatem karnym w wysokości 1,5 tys. zł, uderzyła bowiem w tył ciągnika, którym kierował 63-letni mężczyzna.
Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.