DoradztwoSadownicze.pl – polecamy nowy portal

Wszystkim zainteresowanym sadownikom polecamy nowy portal DoradztwoSadownicze.pl- miejsce, gdzie sadownicy (i nie tylko!) będą mogli znaleźć najnowszą wiedzę i najświeższe informacje dotyczące ich pracy: porady, zalecenia, filmy instruktażowe, informacje pogodowe i wiele więcej.

Nowy serwis jest częścią firmy Agrosimex – największego w regionie dystrybutora środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych. Portal redagują osoby z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w ochronie roślin, nawożeniu i innych sprawach powiązanych z prowadzeniem sadu.
Pomysł na portal zrodził się w 2010 roku. Doradcy firmy, wyposażeni w nowoczesną aparaturę, odwiedzali gospodarstwa, aby pomagać w udoskonalaniu produkcji. Z takich spotkań czerpano wiedzę o problemach, które ich dotykają. Za pomocą tego portalu firma pragnie podzielić się swoimi rozwiązaniami z jak najszerszym gronem sadowników.

Co ciekawego znajdą Państwo na stronie?
Profesjonalne porady
– ilustrowane materiałem filmowym, by w ten sposób łatwiej przyswoić nową wiedzę.
Pod każdym artykułem użytkownicy portalu mogą zamieścić swoją wypowiedź – jest to miejsce do zadawania pytań, komentowania, dyskutowania, dzielenia się pomysłami.
Prognozę pogody – na początek dostępną tylko dla Grójca i okolic, ale firma pracuje nad rozszerzeniem jej zasięgu. Prognozy pogody przygotowywane są przez Uniwersytet Warszawski na podstawie modeli matematycznych, a można tam znaleźć informacje o temperaturze, opadach, ciśnieniu, sile i kierunku wiatru oraz zachmurzeniu.
Komunikaty i zalecenia – publikowane w okresie zagrożeń infekcją – oparte na danych z sieci stacji pogodowych.
W opracowaniu są kolejne elementy serwisu, jak np. interaktywna wyszukiwarka środków ochrony roślin – narzędzie, które pozwoli szybko odnaleźć odpowiedź nadręczące sadownika pytania.
Twórcy portalu zachęcają do kontaktu przy tworzeniu tematów kolejnych porad oraz na spotkania organizowane przez firmę – informacje o aktualnych spotkaniach będą zamieszczane w serwisie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności