fbpx

Docenili ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa została laureatem w konkursie Digital Excellence Awards 2018 w kategorii Transformational Capabilities – za przeprowadzenie spektakularnej cyfryzacji procesów związanych z przyznawaniem i obsługą wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników.

Beneficjentami projektu zrealizowanego przez ARiMR są rolnicy korzystający z funduszy unijnych. W tym roku spośród 1,35 mln uprawnionych ponad 99% złożyło wnioski drogą elektroniczną. Wykorzystało do tego aplikację eWniosekPlus, która powstała w ARiMR.

Poza tym wymiernym sukcesem, jury konkursu doceniło jeszcze inny aspekt zgłoszenia ARiMR – organizację wewnętrzną obszaru IT. Konsekwentnie jest ona budowana według wzorców obowiązujących w najbardziej zaawansowanych technologicznie firmach na świecie – informuje Biuro Prasowe ARiMR.

Digital Excellence Awards to konkurs, który co roku wyróżnia najlepszych z najlepszych liderów przemian cyfrowych i przyznaje tytuły Digital Excellence of the Year.

Najważniejsze jest pokazanie przeprowadzonego procesu transformacji cyfrowej i jego rezultaty dla przedsiębiorstwa. Do udziału w inicjatywie może przystąpić firma, która przeszła proces transformacji.

W ocenie zgłoszeń szczególnie brane są pod uwagę osiągnięcia, które przyczyniły się w mierzalny sposób do poprawy funkcjonowania organizacji.

Źródło : ARiMR

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.